Pończochy jako atrybut kobiecości.

Pończochy w roli głównej.

Pończochy kojarzą się z esencją kobiecości. Zmysłowo otulają nogi. Do tego koronkowy pas, do którego są dopinane, podsycają atmosferę. O pończochach zrobiło się głośno w XX wieku. Od tamtego czasu nie sposób wymazać je z pamięci. Kobiety je pokochały, mężczyźni się nimi zachwycili. Stały się nieodzownym atrybutem związanym ze zmysłową stroną kobiety.

Gwiazdy w rajstopach.

Przemierzając przez produkcje światowej kinematografii, możemy się natknąć na sceny, w których zmysłowa strona kobiety jest podkreślana przez noszenie przez nie pończoch. Początkowo były to tradycyjne pończochy nylonowe upinane do pasków, później pojawiły się pończochy samonośne. Jedne i drugie zarezerwowane dla kobiet, które chcą wywrzeć na kimś piorunujące wrażenie. Zostały pokochane przez gwiazdy i celebrytki.

„Chcę oglądać Twoje nogi…” – kobiecość  jeszcze raz kobiecość.

Pończochy mogą mieć klasyczny wygląd. Są czarne lub delikatnie beżowe, dopasowujące się do koloru skóry. Stanowią akcent dla dowolnych stylizacji. Nawet tych bardziej oficjalnych. W noszeniu pończoch nie chodzi, aby być obscenicznym i pokazywać w swoich kreacjach bieliznę. Pończochy to coś więcej – piękno, klasa i brak dosłowności. To kwintesencja kobiecości. Prawdziwa kobieta wie, jak się ubrać na każdą okazję i dla kogo zarezerwowana jest jej intymna sfera.

Piękno w różnych odsłonach.

Dla kobiet wyzwolonych występuje cały szereg rajstop czy pończoch o różnorodnych wzorach. Niektóre są kolorowe, inne zawierają jedynie barwne akcenty. Ważne by umiejętnie dopasować je do danej stylizacji. Cały wizerunek jest wówczas harmonijny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *