Pończochy jako atrybut kobiecości.

Pończochy w roli głównej.

Pończochy kojarzą się z esencją kobiecości. Zmysłowo otulają nogi. Do tego koronkowy pas, do którego są dopinane, podsycają atmosferę. O pończochach zrobiło się głośno w XX wieku. Od tamtego czasu nie sposób wymazać je z pamięci. Kobiety je pokochały, mężczyźni się nimi zachwycili. Stały się nieodzownym atrybutem związanym ze zmysłową stroną kobiety.

Gwiazdy w rajstopach.

Przemierzając przez produkcje światowej kinematografii, możemy się natknąć na sceny, w których zmysłowa strona kobiety jest podkreślana przez noszenie przez nie pończoch. Początkowo były to tradycyjne pończochy nylonowe upinane do pasków, później pojawiły się pończochy samonośne. Jedne i drugie zarezerwowane dla kobiet, które chcą wywrzeć na kimś piorunujące wrażenie. Zostały pokochane przez gwiazdy i celebrytki.

„Chcę oglądać Twoje nogi…” – kobiecość  jeszcze raz kobiecość.

Pończochy mogą mieć klasyczny wygląd. Są czarne lub delikatnie beżowe, dopasowujące się do koloru skóry. Stanowią akcent dla dowolnych stylizacji. Nawet tych bardziej oficjalnych. W noszeniu pończoch nie chodzi, aby być obscenicznym i pokazywać w swoich kreacjach bieliznę. Pończochy to coś więcej – piękno, klasa i brak dosłowności. To kwintesencja kobiecości. Prawdziwa kobieta wie, jak się ubrać na każdą okazję i dla kogo zarezerwowana jest jej intymna sfera.

Piękno w różnych odsłonach.

Dla kobiet wyzwolonych występuje cały szereg rajstop czy pończoch o różnorodnych wzorach. Niektóre są kolorowe, inne zawierają jedynie barwne akcenty. Ważne by umiejętnie dopasować je do danej stylizacji. Cały wizerunek jest wówczas harmonijny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *