Pończochy kabaretki – idealny wybór na randkę!

W zmysłowej odsłonie – pończochy kabaretki.

Nagle okazuje się, że idziesz na randkę i musisz wyglądać najlepiej na świecie. Przecież to pierwsze wrażenie jest najważniejsze. A mężczyzna to raczej wzrokowiec, więc najpierw oceni to, co zobaczy. Na pierwszej randce wszystko musi być najlepsze. Cała kobieta musi mieć piękny, spójny wizerunek, który zachwyci i zaciekawi. Pozytywne pierwsze wrażenie sprawia, że chcemy drugiego człowieka poznać bliżej.

Pończochy kabaretki w roli głównej.

W całym zamęcie przygotowań pojawia się refleksja nad tym, jak osiągnąć zamierzony efekt? Z jednej strony na pierwszej randce ne wato sięgać po zbyt śmiałe stylizacje, bo mogą zostać odebrane jako znamiona wyuzdania. Po drugie, nikt nie chce wyglądać pospolicie i nudno. Warto sięgnąć po rozwiązanie, które zawsze się sprawdza. Klasyka połączona z wyraźnym akcentem wyjątkowości. Włóżmy klasyczną sukienkę zapewniającą nam odpowiednie proporcje, nogi niech otulą i wydłużą nam pończochy kabaretki, które będą przełamaniem tej klasyki. Do tego smukłe szpilki, zwiewna fryzura, naturalny makijaż i delikatna biżuteria.

Jak zrobić niesamowite wrażenie na kimś, na kim Ci zależy?

Jeśli wybieramy się na spotkanie ze swoją drugą połówką, kolejna randka nie musi wcale oznaczać, że nasz wygląd nie ma znaczenia. Wybierzmy coś, co sprawi, że nasz ukochany będzie dumny, iż ma u boku tak atrakcyjną kobietę. Dzisiaj „mniej” w aranżacji swego wyglądu wygrywa z pojęciem „więcej.” Nie przesadzajmy więc z przyozdabianiem się i ze zbyt wyrazistym makijażem.

 

Przegląd szafy, czyli co mam na siebie włożyć?

Problem – w co się ubrać, dotyka chyba wszystkich kobiet na całym świecie. Kupujemy dużo ubrań, ale jak się później okazuje nie mamy tych, które akurat by pasowały. Warto by postawić na to, by w każdej kobiecej szafie znajdowały się rzeczy ponadczasowe, które się nie starzeją. Nalezą do nich bez wątpienia: „mała czarna”,  pończochy kabaretki czy czarny klasyczny płaszcz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *