Rajstopy w dużych rozmiarach. Czy Panie XXL mogą też znaleźć coś na miarę swoich potrzeb?

Jak dobrze zaprezentować swoją sylwetkę?

Każdy z nas ma inną sylwetkę. Aby podnieść swoją atrakcyjność i cieszyć się dobrym samopoczuciem, należy dobierać odzież do proporcji swego ciała. Każdy zna siebie najlepiej. Wie jakie ma ciało oraz w jakich fasonach, barwach i typach ubrań czuje się najlepiej. Komfort na co dzień jest sprawą niezwykle istotną. Dlatego nie należy ubierać odzieży, która do nas nie pasuje, bo zaburzy to naszą naturalną swobodę.

 

Czego nie należy robić kupując ubrania?

Dużym błędem wielu osób jest kupowanie za małych ubrań. Może niektórzy uznają to za motywację by zrzucić zbędne kilogramy, ale to nie jest dobry sposób. Zanim schudniemy, ubranie leży w  szafie a potem może się okazać, że nie leży na nas dobrze lub wyszło już z panujących trendów. Niewłaściwe jest wciskanie się w za ciasne ubrania. Nawet osoba szczupła wygląda wówczas niekorzystnie. Zbyt obszerne elementy garderoby też nie są dobrym pomysłem. Zniekształcają sylwetkę i wygląda to nieestetycznie. Przymierzajmy wszystkie ubrania. Nie warto kupować na oko.

Sztuka ukrywania mankamentów a prezentowania atutów.

Nawet szczupłe osoby borykają się z różnego rodzaju mankamentami, które chcą ukryć. Dlatego należy nauczyć się dobierać odzież, która będzie ukazywała wyłącznie nasze atuty. Nawet puszyste osoby mogą wtedy zyskać, gdy umiejętnie ukryją zbędne kilogramy a postawią na to, co jest ich mocną stroną. Ciekawym pomysłem są rajstopy, które mają różnego rodzaju wzory. Pełnią one funkcje maskującą ale potrafią też optycznie wydłużać nogi.

 

Rajstopy dla puszystych pań.

Kobieta, która ma większy rozmiar niż S, czy M czasem może czuć się marginalizowana. Ma trudność by dostać ciekawe ubrania na swoją sylwetkę. Obecnie oferuje się dużą rozmiarówkę rajstop z myślą o kobietach o większych kształtach. Dzięki temu nie muszą rezygnować z ulubionych stylizacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *